Gierle A - Afdeling 3A - Nationaal - Heren
13-3 |
Gierle A |
Gullegem C |
zaterdag 16/sep |
19:00 |
12-4 |
Arc En Ciel A |
Gierle A |
zaterdag 23/sep |
19:00 |
7-9 |
Gierle A |
Astrid B |
zaterdag 30/sep |
19:00 |
4-12 |
Melreux A |
Gierle A |
zaterdag 7/okt |
19:00 |
8-8 |
Gierle A |
Geelse A |
zaterdag 14/okt |
19:00 |
13-3 |
Logis Auderghem C |
Gierle A |
zaterdag 21/okt |
19:00 |
8-8 |
Gierle A |
Schulen B |
zaterdag 4/nov |
19:00 |
8-8 |
Gierle A |
La Villette B |
zaterdag 18/nov |
19:00 |
9-7 |
Gonrieux A |
Gierle A |
zaterdag 25/nov |
19:00 |
4-12 |
Gierle A |
Braine l'Alleud C |
zaterdag 2/dec |
19:00 |
12-4 |
Cajmir B |
Gierle A |
zaterdag 9/dec |
19:00 |
9-7 |
Gullegem C |
Gierle A |
zaterdag 13/jan |
19:00 |
10-6 |
Gierle A |
Arc En Ciel A |
zaterdag 20/jan |
19:00 |
8-8 |
Astrid B |
Gierle A |
zaterdag 27/jan |
19:00 |
12-4 |
Gierle A |
Melreux A |
zaterdag 10/feb |
19:00 |
13-3 |
Geelse A |
Gierle A |
zaterdag 17/feb |
19:00 |
7-9 |
Gierle A |
Logis Auderghem C |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
13-3 |
Schulen B |
Gierle A |
zaterdag 9/maa |
19:00 |
10-6 |
La Villette B |
Gierle A |
zaterdag 16/maa |
19:00 |
10-6 |
Gierle A |
Gonrieux A |
zaterdag 30/maa |
19:00 |
8-8 |
Braine l'Alleud C |
Gierle A |
zaterdag 13/apr |
19:00 |
8-8 |
Gierle A |
Cajmir B |
zaterdag 20/apr |
19:00 |
Gierle B - Reeks B LAND VTTL - RegionVTTL - Heren
10-6 |
Gierle B |
Gullegem D |
zaterdag 16/sep |
19:00 |
7-9 (af) |
Zele A |
Gierle B |
zaterdag 23/sep |
19:00 |
7-9 |
Gierle B |
Morata A |
zaterdag 30/sep |
19:00 |
15-1 |
Smash Dolfijn C |
Gierle B |
zaterdag 7/okt |
19:00 |
9-7 |
Gierle B |
Ninove A |
zaterdag 14/okt |
19:00 |
11-5 |
Buhlmann Berlaa B |
Gierle B |
zaterdag 21/okt |
19:00 |
5-11 |
Gierle B |
Meerdaal Leuven B |
zaterdag 4/nov |
19:00 |
7-9 |
Gierle B |
Zandvoorde B |
zaterdag 18/nov |
19:00 |
11-5 |
Nodo B |
Gierle B |
zaterdag 25/nov |
19:00 |
8-8 |
Gierle B |
Lipalet A |
zaterdag 2/dec |
19:00 |
10-6 |
Hamme A |
Gierle B |
zaterdag 9/dec |
19:00 |
5-11 |
Gullegem D |
Gierle B |
zaterdag 13/jan |
19:00 |
0-0 af (af) |
Gierle B |
Zele A |
zaterdag 20/jan |
19:00 |
11-5 |
Morata A |
Gierle B |
zaterdag 27/jan |
19:00 |
3-13 |
Gierle B |
Smash Dolfijn C |
zaterdag 10/feb |
19:00 |
6-10 |
Ninove A |
Gierle B |
zaterdag 17/feb |
19:00 |
9-7 |
Gierle B |
Buhlmann Berlaa B |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
9-7 |
Meerdaal Leuven B |
Gierle B |
zaterdag 9/maa |
19:00 |
11-5 |
Zandvoorde B |
Gierle B |
zaterdag 16/maa |
19:00 |
12-4 |
Gierle B |
Nodo B |
zaterdag 30/maa |
19:00 |
9-7 |
Lipalet A |
Gierle B |
zaterdag 13/apr |
19:00 |
10-6 |
Gierle B |
Hamme A |
zaterdag 20/apr |
19:00 |
Gierle C - Afdeling 1 - Prov. Antwerpen - Heren
4-12 |
Rupel A |
Gierle C |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
10-6 |
Gierle C |
Brasgata A |
vrijdag 22/sep |
20:00 |
7-9 (af) |
Minderhout A |
Gierle C |
maandag 25/sep |
20:00 |
5-11 |
Salamander B |
Gierle C |
zaterdag 7/okt |
19:00 |
10-6 |
Gierle C |
Antonius A |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
16-0 ff |
Gierle C |
Nodo C |
vrijdag 20/okt |
20:00 |
3-13 |
Buhlmann Berlaa C |
Gierle C |
woensdag 11/okt |
20:00 |
11-5 |
Gierle C |
Turnhout C |
vrijdag 17/nov |
20:00 |
10-6 |
Gierle C |
Tecemo A |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
5-11 |
Geelse C |
Gierle C |
zaterdag 2/dec |
19:00 |
12-4 |
Gierle C |
Zoersel B |
vrijdag 8/dec |
20:00 |
12-4 |
Gierle C |
Rupel A |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
1-15 |
Brasgata A |
Gierle C |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
0-0 af (af) |
Gierle C |
Minderhout A |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
14-2 |
Gierle C |
Salamander B |
vrijdag 9/feb |
20:00 |
9-7 |
Antonius A |
Gierle C |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
8-8 |
Nodo C |
Gierle C |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
10-6 |
Gierle C |
Buhlmann Berlaa C |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
4-12 |
Turnhout C |
Gierle C |
zaterdag 16/maa |
19:00 |
3-13 |
Tecemo A |
Gierle C |
vrijdag 29/maa |
20:00 |
11-5 |
Gierle C |
Geelse C |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
5-11 |
Zoersel B |
Gierle C |
zaterdag 20/apr |
19:00 |
Gierle D - Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren
8-8 |
Zwijndrecht A |
Gierle D |
woensdag 13/sep |
20:00 |
11-5 |
Gierle D |
Hove A |
vrijdag 22/sep |
20:00 |
6-10 |
Virtus A |
Gierle D |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
4-12 |
Hallaar B |
Gierle D |
dinsdag 3/okt |
20:00 |
6-10 |
Gierle D |
Turnhout D |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
10-6 |
Gierle D |
Tecemo B |
vrijdag 20/okt |
20:00 |
5-11 |
Salamander C |
Gierle D |
vrijdag 3/nov |
20:00 |
12-4 |
Gierle D |
Geelse D |
vrijdag 17/nov |
20:00 |
12-4 |
Gierle D |
Nodo E |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
8-8 |
Rijkevorsel A |
Gierle D |
vrijdag 1/dec |
20:00 |
14-2 |
Gierle D |
Retie A |
vrijdag 8/dec |
20:00 |
13-3 |
Gierle D |
Zwijndrecht A |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
9-7 |
Hove A |
Gierle D |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
11-5 |
Gierle D |
Virtus A |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
16-0 |
Gierle D |
Hallaar B |
vrijdag 9/feb |
20:00 |
3-13 |
Turnhout D |
Gierle D |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
7-9 |
Tecemo B |
Gierle D |
vrijdag 23/feb |
20:00 |
12-4 |
Gierle D |
Salamander C |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
10-6 |
Geelse D |
Gierle D |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
2-14 |
Nodo E |
Gierle D |
zaterdag 23/maa |
19:00 |
12-4 |
Gierle D |
Rijkevorsel A |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
6-10 |
Retie A |
Gierle D |
vrijdag 19/apr |
20:00 |
Gierle E - Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren
|
Gierle E |
Vrij |
|
|
7-9 |
Rupel B |
Gierle E |
vrijdag 22/sep |
20:00 |
9-7 |
Gierle E |
Hallaar A |
zaterdag 30/sep |
19:00 |
6-10 |
Schoten A |
Gierle E |
vrijdag 6/okt |
20:15 |
7-9 |
Gierle E |
Nodo D |
zaterdag 14/okt |
19:00 |
5-11 |
Turnhout E |
Gierle E |
zaterdag 21/okt |
19:00 |
10-6 |
Gierle E |
Retie B |
zaterdag 4/nov |
19:00 |
8-8 |
Gierle E |
Willebroek A |
zaterdag 18/nov |
19:00 |
7-9 |
AFP Antwerpen B |
Gierle E |
woensdag 22/nov |
20:00 |
12-4 |
Gierle E |
Buhlmann Berlaa D |
zaterdag 2/dec |
19:00 |
4-12 |
Tecemo C |
Gierle E |
vrijdag 8/dec |
20:00 |
|
Vrij |
Gierle E |
|
|
5-11 |
Gierle E |
Rupel B |
zaterdag 20/jan |
19:00 |
10-6 |
Hallaar A |
Gierle E |
dinsdag 23/jan |
20:00 |
4-12 |
Gierle E |
Schoten A |
zaterdag 10/feb |
19:00 |
7-9 |
Nodo D |
Gierle E |
vrijdag 16/feb |
20:30 |
12-4 |
Gierle E |
Turnhout E |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
7-9 |
Retie B |
Gierle E |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
8-8 |
Willebroek A |
Gierle E |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
14-2 |
Gierle E |
AFP Antwerpen B |
zaterdag 30/maa |
19:00 |
7-9 |
Buhlmann Berlaa D |
Gierle E |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
12-4 |
Gierle E |
Tecemo C |
zaterdag 20/apr |
19:00 |
Gierle F - Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Heren
11-5 |
Gierle F |
Turnhout H |
zaterdag 16/sep |
19:00 |
6-10 |
Rupel C |
Gierle F |
vrijdag 22/sep |
20:00 |
10-6 |
Gierle F |
Virtus B |
zaterdag 30/sep |
19:00 |
|
Vrij |
Gierle F |
|
|
9-7 |
Gierle F |
Wommelgem A |
zaterdag 14/okt |
19:00 |
5-11 |
Tecemo D |
Gierle F |
vrijdag 20/okt |
20:00 |
14-2 |
Gierle F |
Sokah G |
zaterdag 4/nov |
19:00 |
15-1 |
Gierle F |
Zwijndrecht B |
zaterdag 18/nov |
19:00 |
8-8 |
Sokah E |
Gierle F |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
10-6 |
Gierle F |
AFP Antwerpen C |
zaterdag 2/dec |
19:00 |
7-9 |
Hallaar C |
Gierle F |
vrijdag 8/dec |
20:00 |
9-7 |
Turnhout H |
Gierle F |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
11-5 |
Gierle F |
Rupel C |
zaterdag 20/jan |
19:00 |
4-12 |
Virtus B |
Gierle F |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
|
Gierle F |
Vrij |
|
|
6-10 |
Wommelgem A |
Gierle F |
zaterdag 17/feb |
19:00 |
12-4 |
Gierle F |
Tecemo D |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
1-15 |
Sokah G |
Gierle F |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
6-10 |
Zwijndrecht B |
Gierle F |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
13-3 |
Gierle F |
Sokah E |
zaterdag 30/maa |
19:00 |
2-14 |
AFP Antwerpen C |
Gierle F |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
14-2 |
Gierle F |
Hallaar C |
zaterdag 20/apr |
19:00 |
Gierle G - Afdeling 3C - Prov. Antwerpen - Heren
14-2 |
Schoten B |
Gierle G |
vrijdag 15/sep |
20:15 |
|
Gierle G |
Vrij |
|
|
13-3 |
Nijlen A |
Gierle G |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
9-7 |
Antonius B |
Gierle G |
zaterdag 7/okt |
19:00 |
10-6 |
Gierle G |
Poppel A |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
5-11 |
Gierle G |
Zoersel C |
vrijdag 20/okt |
20:00 |
15-1 |
Lille A |
Gierle G |
zaterdag 4/nov |
19:00 |
9-7 |
Gierle G |
Geelse E |
vrijdag 17/nov |
20:00 |
7-9 (af) |
Gierle G |
Turnhout G |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
3-13 |
Merksplas C |
Gierle G |
vrijdag 1/dec |
20:15 |
7-9 |
Gierle G |
Sokah F |
vrijdag 8/dec |
20:00 |
4-12 |
Gierle G |
Schoten B |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
|
Vrij |
Gierle G |
|
|
5-11 |
Gierle G |
Nijlen A |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
10-6 |
Gierle G |
Antonius B |
vrijdag 9/feb |
20:00 |
5-11 |
Poppel A |
Gierle G |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
10-6 |
Zoersel C |
Gierle G |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
6-10 |
Gierle G |
Lille A |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
10-6 |
Geelse E |
Gierle G |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
0-0 af |
Turnhout G |
Gierle G |
zaterdag 30/maa |
19:00 |
13-3 |
Gierle G |
Merksplas C |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
11-5 |
Sokah F |
Gierle G |
vrijdag 19/apr |
20:00 |
Gierle H - Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren
6-10 |
Rupel F |
Gierle H |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
13-3 |
Gierle H |
Brasgata C |
vrijdag 22/sep |
20:00 |
8-8 |
Willebroek B |
Gierle H |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
3-13 |
Antonius C |
Gierle H |
zaterdag 7/okt |
19:00 |
11-5 |
Gierle H |
Hove B |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
16-0 |
Gierle H |
Sokah I |
vrijdag 20/okt |
20:00 |
1-15 |
Salamander E |
Gierle H |
vrijdag 3/nov |
20:00 |
16-0 |
Gierle H |
Hallaar E |
vrijdag 17/nov |
20:00 |
16-0 |
Gierle H |
Geelse H |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
4-12 |
Wommelgem B |
Gierle H |
dinsdag 28/nov |
20:00 |
15-1 |
Gierle H |
Nodo I |
vrijdag 8/dec |
20:00 |
14-2 |
Gierle H |
Rupel F |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
5-11 |
Brasgata C |
Gierle H |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
9-7 |
Gierle H |
Willebroek B |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
13-3 |
Gierle H |
Antonius C |
vrijdag 9/feb |
20:00 |
6-10 |
Hove B |
Gierle H |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
7-9 |
Sokah I |
Gierle H |
vrijdag 23/feb |
20:00 |
9-7 |
Gierle H |
Salamander E |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
4-12 |
Hallaar E |
Gierle H |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
5-11 |
Geelse H |
Gierle H |
vrijdag 29/maa |
20:00 |
16-0 ff |
Gierle H |
Wommelgem B |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
6-10 |
Nodo I |
Gierle H |
zaterdag 20/apr |
19:00 |
Gierle I - Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren
6-10 |
Gierle I |
Lille B |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
9-7 |
Rijkevorsel B |
Gierle I |
maandag 18/sep |
20:00 |
8-8 |
Gierle I |
Turnhout I |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
8-8 |
Gierle I |
Nijlen C |
vrijdag 6/okt |
20:00 |
7-9 |
Geelse G |
Gierle I |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
|
Vrij |
Gierle I |
|
|
12-4 |
Retie D |
Gierle I |
vrijdag 27/okt |
20:00 |
12-4 |
Gierle I |
Buhlmann Berlaa F |
vrijdag 3/nov |
20:00 |
12-4 |
Gierle I |
Minderhout C |
vrijdag 10/nov |
20:00 |
7-9 |
Blue Rackets A |
Gierle I |
donderdag 16/nov |
20:00 |
12-4 |
Nodo F |
Gierle I |
woensdag 22/nov |
20:00 |
5-11 |
Gierle I |
Zoersel E |
vrijdag 1/dec |
20:00 |
7-9 |
Virtus C |
Gierle I |
zaterdag 9/dec |
19:00 |
10-6 |
Lille B |
Gierle I |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
9-7 |
Gierle I |
Rijkevorsel B |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
7-9 |
Turnhout I |
Gierle I |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
11-5 |
Gierle I |
Retie D |
vrijdag 2/feb |
20:00 |
6-10 |
Nijlen C |
Gierle I |
vrijdag 9/feb |
20:00 |
9-7 |
Gierle I |
Geelse G |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
|
Gierle I |
Vrij |
|
|
7-9 |
Buhlmann Berlaa F |
Gierle I |
vrijdag 8/maa |
20:30 |
9-7 |
Gierle I |
Blue Rackets A |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
12-4 |
Gierle I |
Nodo F |
vrijdag 29/maa |
20:00 |
6-10 |
Minderhout C |
Gierle I |
vrijdag 5/apr |
20:00 |
5-11 |
Zoersel E |
Gierle I |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
14-2 |
Gierle I |
Virtus C |
vrijdag 19/apr |
20:00 |
Gierle J - Afdeling 5A - Prov. Antwerpen - Heren
4-12 |
Lille D |
Gierle J |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
12-4 |
Gierle J |
Turnhout L |
donderdag 21/sep |
20:00 |
6-10 |
Walem B |
Gierle J |
maandag 25/sep |
20:00 |
5-11 |
Antonius D |
Gierle J |
zaterdag 7/okt |
19:00 |
14-2 |
Gierle J |
Brasgata E |
donderdag 12/okt |
20:00 |
12-4 |
Gierle J |
Schoten E |
donderdag 19/okt |
20:00 |
10-6 |
AFP Antwerpen F |
Gierle J |
zaterdag 4/nov |
19:00 |
8-8 |
Gierle J |
Tecemo E |
donderdag 16/nov |
20:00 |
13-3 |
Gierle J |
Nodo J |
donderdag 23/nov |
20:00 |
4-12 |
Salamander G |
Gierle J |
vrijdag 1/dec |
20:00 |
8-8 |
Gierle J |
Sokah J |
donderdag 7/dec |
20:00 |
15-1 |
Gierle J |
Lille D |
donderdag 11/jan |
20:00 |
1-15 |
Turnhout L |
Gierle J |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
11-5 |
Gierle J |
Walem B |
donderdag 25/jan |
20:00 |
11-5 |
Gierle J |
Antonius D |
donderdag 8/feb |
20:00 |
7-9 |
Brasgata E |
Gierle J |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
7-9 |
Schoten E |
Gierle J |
zaterdag 24/feb |
19:00 |
13-3 |
Gierle J |
AFP Antwerpen F |
donderdag 7/maa |
20:00 |
4-12 |
Tecemo E |
Gierle J |
donderdag 14/maa |
20:00 |
6-10 |
Nodo J |
Gierle J |
woensdag 27/maa |
20:00 |
13-3 |
Gierle J |
Salamander G |
donderdag 11/apr |
20:00 |
4-12 |
Sokah J |
Gierle J |
vrijdag 19/apr |
20:00 |
Gierle K - Afdeling 5B - Prov. Antwerpen - Heren
8-8 |
Gierle K |
Lille C |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
11-5 |
Hallaar F |
Gierle K |
maandag 18/sep |
20:00 |
5-11 |
Gierle K |
Brasgata D |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
3-13 |
Gierle K |
Turnhout K |
vrijdag 6/okt |
20:00 |
8-8 |
Nijlen D |
Gierle K |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
9-7 |
Merksplas D |
Gierle K |
vrijdag 20/okt |
20:15 |
5-11 |
Gierle K |
Salamander F |
vrijdag 3/nov |
20:00 |
7-9 |
Geelse I |
Gierle K |
vrijdag 17/nov |
20:00 |
2-14 |
Buhlmann Berlaa G |
Gierle K |
maandag 20/nov |
20:00 |
10-6 |
Gierle K |
Schoten F |
vrijdag 1/dec |
20:00 |
8-8 |
AFP Antwerpen E |
Gierle K |
vrijdag 15/dec |
20:00 |
11-5 |
Lille C |
Gierle K |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
5-11 |
Gierle K |
Hallaar F |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
7-9 |
Brasgata D |
Gierle K |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
8-8 |
Turnhout K |
Gierle K |
woensdag 7/feb |
20:00 |
6-10 |
Gierle K |
Nijlen D |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
12-4 |
Gierle K |
Merksplas D |
vrijdag 23/feb |
20:00 |
7-9 |
Salamander F |
Gierle K |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
8-8 |
Gierle K |
Geelse I |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
11-5 |
Gierle K |
Buhlmann Berlaa G |
vrijdag 29/maa |
20:00 |
6-10 |
Schoten F |
Gierle K |
maandag 8/apr |
20:00 |
1-15 |
Gierle K |
AFP Antwerpen E |
vrijdag 19/apr |
20:00 |
Gierle L - Afdeling 5C - Prov. Antwerpen - Heren
6-10 |
Gierle L |
Poppel B |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
9-7 |
Rijkevorsel C |
Gierle L |
maandag 18/sep |
20:00 |
9-7 |
Gierle L |
Hulshout A |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
9-7 |
Gierle L |
Hallaar G |
vrijdag 6/okt |
20:00 |
8-8 |
Minderhout D |
Gierle L |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
9-7 |
Dessel A |
Gierle L |
vrijdag 20/okt |
20:30 |
1-15 |
Retie E |
Gierle L |
vrijdag 27/okt |
20:00 |
13-3 |
Gierle L |
Merksplas E |
vrijdag 3/nov |
20:00 |
11-5 |
Gierle L |
AFP Antwerpen G |
vrijdag 10/nov |
20:00 |
11-5 |
Turnhout J |
Gierle L |
vrijdag 17/nov |
20:00 |
6-10 |
Geelse J |
Gierle L |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
8-8 |
Gierle L |
Zoersel F |
vrijdag 1/dec |
20:00 |
|
Vrij |
Gierle L |
|
|
10-6 |
Poppel B |
Gierle L |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
4-12 |
Gierle L |
Rijkevorsel C |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
14-2 |
Hulshout A |
Gierle L |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
6-10 |
Gierle L |
Retie E |
vrijdag 2/feb |
20:00 |
12-4 |
Hallaar G |
Gierle L |
maandag 5/feb |
20:00 |
8-8 |
Gierle L |
Minderhout D |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
11-5 |
Gierle L |
Dessel A |
vrijdag 23/feb |
20:00 |
5-11 |
Merksplas E |
Gierle L |
vrijdag 8/maa |
20:15 |
7-9 |
Gierle L |
Turnhout J |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
8-8 |
Gierle L |
Geelse J |
vrijdag 29/maa |
20:00 |
5-11 |
AFP Antwerpen G |
Gierle L |
zaterdag 6/apr |
19:00 |
2-14 |
Zoersel F |
Gierle L |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
|
Gierle L |
Vrij |
|
|
Gierle M - Afdeling 6 - Prov. Antwerpen - Heren
7-9 |
Gierle M |
Poppel C |
vrijdag 15/sep |
20:00 |
10-6 |
Walem C |
Gierle M |
maandag 18/sep |
20:00 |
5-11 |
Gierle M |
Brasgata F |
vrijdag 29/sep |
20:00 |
5-11 |
Gierle M |
Turnhout M |
vrijdag 6/okt |
20:00 |
12-4 |
Nijlen E |
Gierle M |
vrijdag 13/okt |
20:00 |
9-7 |
Nodo L |
Gierle M |
vrijdag 20/okt |
20:30 |
9-7 |
Gierle M |
Salamander H |
vrijdag 3/nov |
20:00 |
14-2 |
Nodo K |
Gierle M |
vrijdag 17/nov |
20:30 |
10-6 |
Geelse K |
Gierle M |
vrijdag 24/nov |
20:00 |
10-6 |
Gierle M |
Sokah K |
vrijdag 1/dec |
20:00 |
15-1 |
Wommelgem C |
Gierle M |
zaterdag 9/dec |
19:00 |
10-6 |
Poppel C |
Gierle M |
vrijdag 12/jan |
20:00 |
1-15 |
Gierle M |
Walem C |
vrijdag 19/jan |
20:00 |
12-4 |
Brasgata F |
Gierle M |
vrijdag 26/jan |
20:00 |
9-7 |
Turnhout M |
Gierle M |
vrijdag 9/feb |
20:30 |
6-10 |
Gierle M |
Nijlen E |
vrijdag 16/feb |
20:00 |
8-8 |
Gierle M |
Nodo L |
vrijdag 23/feb |
20:00 |
11-5 |
Salamander H |
Gierle M |
vrijdag 8/maa |
20:00 |
0-16 |
Gierle M |
Nodo K |
vrijdag 15/maa |
20:00 |
4-12 |
Gierle M |
Geelse K |
vrijdag 29/maa |
20:00 |
15-1 |
Sokah K |
Gierle M |
vrijdag 12/apr |
20:00 |
2-14 |
Gierle M |
Wommelgem C |
vrijdag 19/apr |
20:00 |